ziraat
ziraat yatirim iletisim

Ziraat Bankası yatırım müşterilerine yönelik faaliyet gösteren Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. aynı zamanda kurumsal iletişim kanalları üzerinden müşterilerine hizmet sağlar. Tüm bankacılık ürün ve hizmetleri için karşılaştığınız problemlerin en etkili çözümleri için güncel iletişim kanalları üzerinden işlem yapabilirsiniz. Günün her saatinde aktif olarak kullanabileceğiniz güncel iletişim kanalları ile Ziraat Yatırım müşterilerinin olası sorunlarının çözümü için çoğu konuda şubelere gitmelerine gerek kalmaz. Ziraat Yatırım iletişim merkezi üzerinde yer alan iletişim kanallarının herhangi birini kullanarak hızlı geri dönüşler ve çözüm önerileri alabilirsiniz.

Ziraat Yatırım İletişim Bilgileri

Ziraat Yatırım Menkul Değerler A.Ş. tarafından müşterilerine sunulan tüm ürün ve hizmetlerine yönelik detaylı bilgi almak, başvuru ve iptal gerçekleştirmek veya şikayet, öneri ve talep bildiriminde bulunmak için güncel iletişim kanallarını kullanabilirsiniz. Kurumsal iletişim kanallarını kullanarak yapacağınız tüm bildirimleriniz için hızlı dönüşler alırsınız. İster online ister doğrudan iletişim kanalları üzerinden etkili bir görüşme gerçekleştirmeniz mümkündür. Online iletişim kanallarını kullanmadan önce hangi hizmetler için online işlemlerin verildiğini öğrenmeniz gerekir.

Ziraat Yatırım dijital iletişim kanallarını kullanarak işlem yapmandan önce firmanın online müşteri iletişim formunu doldurarak kısa sürede yanıt almanız mümkündür. Diğer iletişim yöntemlerine nazaran çok daha kısa sürede iletişim bilgileriniz sayesinde soruna yönelik geri dönüş yapılması nedeniyle iletişim formları birçok kurumsal firma için hayati önem taşır. Talep, öneri ve şikayetleriniz için söz konusu online iletişim formunu kullanarak işlem yapmanız mümkündür.

Ziraat Yatırım İletişim E – Mail Adresi

info@ziraatyatirim.com iletişim adresi üzerinden sorunlarınızı e – posta ile firmaya iletmeniz mümkündür. Ürün ve hizmetlere yönelik başvurular veya iptaller için iletişim bilgileriniz ve talebinizi açık bir dille iletinizde bildirdikten sonra kısa sürede geri dönüş almanız mümkündür. Her türlü konuda iletişim e – posta adresi üzerinden firmayla görüşme sağlayarak hızlı çözüm önerileri ve geri dönüşler alabilirsiniz. Günün her saatin e – posta adresini kullanarak yazışma başlatmanız mümkündür. Online iletişim kanalları arasında etkili yöntemlerden biri olan kurumsal e – mail iletişim adresi sayesinde güvenilir bir şekilde sorunlarınız için geri bildirimde bulunabilirsiniz. 

Ziraat Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Yatırım çağrı merkezine güncel iletişim numarasını arayarak anında ulaşmanız mümkündür. İletişim numarasını aradıktan sonra müşteri temsilcisine sorunlarınızı ileterek diğer tüm iletişim kanallarından farklı olarak çok daha kısa sürede işlem yapılarak çözüm üretilmesi mümkündür. Genel müdürlük veya genel çağrı merkezi telefon numarası üzerinden iletişime geçemeden önce ilk olarak hizmet aldığınız şube ile görüşme sağlamak size birçok açıdan zaman kazandıracaktır.

  • Ziraat Yatırım Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 0850 222 29 79
  • Ziraat Yatırım Faks Numarası: 0 212 269 09 60

Ziraat Yatırım Şikayet Hattı

Ziraat Yatırım şikayet bildirimleri için müşterilerine online ve doğrudan iletişim kanalları üzerinden hizmet vermektedir. Online müşteri iletişim formunu kullanarak şikayetlerinizi firmaya iletmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra çağrı merkezi üzerinden de şikayet bildirimi yapılabilir.

  • Ziraat Yatırım Şikayet Hattı: 0850 222 29 79

Ziraat Yatırım Resmi Sosyal Medya Hesapları

Ziraat Yatırım kurumsal resmi sosyal medya hesapları üzerinden güncel ürün ve hizmetlere yönelik kampanya ve duyuruları takip ederek dijital iletişim araçlarından yararlanabilirsiniz. Ziraat Yatırım resmi sosyal medya hesapları:

Reach out

Find us at the office

Gieser- Madigan street no. 4, 89728 Tokyo, Japan

Give us a ring

Danyelle Malanche
+96 551 917 434
Mon - Fri, 10:00-17:00

Tell us about you